Vítejte na webu technické podpory BP

Od počátku jsou naší hlavní činností služby v oblasti prodeje a servisu kancelářské a výpočetní techniky. Naším cílem je zprostit zákazníka o co nejvíce provozních starostí a zajistit maximální uživatelský komfort. Sekundárně se od roku 2010 zabýváme vývojem a aplikací nových technologií pro zpracování a rekuperaci elektroodpadu.

Naše služba začíná návrhem a sestavením řešení, přes pořízení techniky a příslušenství včetně SW, zaškolení, instalaci, údržbu a servis, až po výměnu a likvidaci vysloužilých či morálně zastaralých řešení. Součástí poskytovaných služeb je také průběžná optimalizace s ohledem na návaznost budoucích nároků vývoje technologií.

Jelikož se jedná mnohdy o velmi složitý proces, je každé naše poskytnuté řešení individuální službou s vlastním přiděleným technikem, či technickým týmem. Náš zákazník však vnímá pouze uživatelský komfort, což mu umožňuje se plně soustředit na svůj vlastní podnikatelský záměr.

 

BP/ČR, Praha
tel./fax: +420 255 797 520
Hot.line: +420 606 482 080

Odpovědná osoba: Kamil Bolek /manažer projektu
obchod(zavináč)bolekproduction.cz

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:
V případě potřeby oslovení našeho projektu z důvodu obchodní nabídky či spolupráce prosíme o její elektronickém zaslání POUZE na adresu obchodního oddělení. V opačném případě se nebudeme z časových důvodů informací zabývat.

Dále upozorňujeme na skutečnost, že v případě kontaktu NAŠEHO PROJEKTU třetí osobou prostřednictvím nevyžádané pošty, která poléhá zákonu o ochraně osobních údajů či zákonu o obchodní elektronické komunikaci, bude adresa zablokována a předána jako podnět ÚOOÚ.

Děkujeme za pochopení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *